1. TURNUS V HRADCI KRÁLOVÉ JE ZA NÁMI!

Přinášíme vám poslední díl Minut z Letní Ambroziády 2014 aneb sestřih celého turnusu. Kromě toho se můžete těšit i na další fotografie. Během pár dní se zde obejví filmy, které děti natáčeli celý týden pod vedením profesionálních lektorů. Taneční videoklip můžete očekávat koncem dalšího týdne. Nevhájete a zůstaňte s námi. Sledujte novinky z dalších turnusů Letní Ambroziády. Již zítra totiž začíná 2. turnus v Hradci Králové a souběžně i 3. turnus v Brně. Děkujeme za krásný festivalový den, který jste dnes s námi strávili v Hradci Králové na Pochově. Vaše Ambrozie :)

NOVÉ MINUTY A FOTOGRAFIE

Mrkněte na fotografie a další videa. Kromě toho přinášíme i nový díl Minut z Letní Ambroziády 2014, který pro vás připravily děti pod vedením Libora Baselidese a Romana Straky. Přejeme příjemnou podívanou a ještě dnes přineseme další fotografie. 
 

Fotografie 4. den ZDE

DALŠÍ FOTOGRAFIE Z LETNÍ AMBROZIÁDY 2014

Ahoj všem, přinášíme další fotky z Letní Ambroziády 2014. Půlka týdne je za námi. Zítra děti čekají generální zkoušky a poslední úpravy jejich projektů. Na programu je také závěrečná diskotéka, koupání a další. Sledujte nás ;)
 

Foto 2. den ZDE

Foto 3. den ZDE

PŘINÁŠÍME DALŠÍ DÍL MINUT Z LETNÍ AMBROZIÁDY 2014

1. TURNUS LETNÍ AMBROZIÁDY V HRADCI KRÁLOVÉ

Přinášíme Vám fotografie a Minuty z prvního dne Letní Ambroziády. Během dne probíhala výuka dle oborů, které si děti zvolily. Večer nás však čekal první večerní program "LEKTORSKÁ SHOW". Minuty z Letní Ambroziády najdete pod tímto článkem.
 

Fotografie najdete ZDE.